ברוכים הבאים לברלין!  

שמי אייל נחשון ואני אשמח להיות מדריך הסיורים הפרטי שלכם בעברית בעיר המדהימה הזאת - ברלין.
בואו להכיר איתי את העיר דרך סיורים בעברית שנבנו עלי ידי בצורה מעמיקה, מרתקת וחוויתית.
הסיורים מועברים על ידי באופן אישי וכוללים איסוף מהמלון.


סיור פרטי בברלין בעברית היא הדרך המעולה להכיר את העיר בקצב שלכם, ללמוד ולחוות את האטרקציות החשובות בעיר תוך הנאה והבנה.

מדוע כדאי לכם לבחור בסיורים הפרטיים של אייל נחשון?

היכרות מעמיקה עם ברלין
אייל נחשון מתגורר מזה שנים בברלין ומכיר את כל האתרים והאטרקציות המוכרים יותר והמוכרים פחות...
 יציאה לטיול פרטי עם אייל נחשון תבטיח לכם הכרה עמוקה, איכותית ומרתקת עם ברלין אשר תאתגר אתכם ותעשיר את הבנתכם ואת הכירותכם עם ברלין וגרמניה. 
 אייל נחשון מתמחה בתכנים רבים ומובטח לכם כי סיור פרטי בעברית יעשיר את חוויותיכם בברלין.

כמו כן, אייל יצלם אתכם לאורך כל הטיול ובסופו - יעביר לכם את התמונות כדי שתוכלו להתרכז ולהינות מהטיול בנחת ובצורה מושלמת!
ניסיון עשיר בהדרכה
לאייל נחשון נסיון עשיר בהדרכה פרטית
בברלין וגרמניה. אייל מתמחה בהכרת העיר ובהנגשת העיר לכל מי שמעוניין להגיע ׳קצת מעבר׳ ולהכיר את ברלין לעומקה ולרוחבה. 
מספר רב מאד של קבוצות פרטיות כבר הודרכו על ידי אייל נחשון בברלין. את הביקורות הרבות על סיוריו הפרטיים תוכלו למצוא בדף  המלצות על אייל מדריך טיולים בברלין.
הטיולים של אייל בברלין מתאימים לכל קהל יעד וגיל.

יחס אישי והדרכה פרטית
הסיורים הפרטיים של אייל נחשון  בברלין
הינם סיורים אישיים והם נבנו על ידי כך שההדרכה היא שלכם ובשבילכם בלבד! הסיורים הפרטיים של אייל בברלין אינם כוללים באנשים נוספים חוץ מקבוצתיכם הפרטית. אייל יאסוף אתכם ממלונכם ויחזיר אתכם למלונכם מרוצים - הנאתכם מובטחת!

ברלין היא אחת הערים מרתקות בעולם אך כדי להכיל את כמות הידע היסטורי והתרבותי המפוזר ברחבי העיר, מומלץ מאד לבחור במדריך טיולים בברלין בעברית אשר חי ונושם את העיר. אייל נחשון מכיר את העיר כאת כף ידו ומוציא סיורים ברחבי כל העיר לפי נושאים מגוונים ולפי בחירתכם.
הצטרפו עכשיו לטיול בברלין בעברית עם אייל - אשר יקח אתכם למסע מרתק בעיר.

בחרו את הסיור שלכם עם אייל עוד היום והצטרפו לעשרות הישראלים המרוצים אשר נהנו מחוויה ייחודית בעברית! 
בעקבות יהדות ברלין
סיור החובה בברלין​​
הסיור ׳בעקבות יהדות ברלין׳  מקיף את התחנות החשובות בחיי הקהילה היהודית בברלין, מהמאה ה-17 כגון בית הכנסת הראשון, בית הקברות היהודי העתיק, רציף 17 והרובע היהודי העתיק. ​

​היהודים היוו חלק בלתי נפרד מחיי העיר בתחומי הפוליטיקה המסחר המדע והתרבות עד לחורבנם הכמעט מוחלט בימי השלטון הנאצי.

סיור החובה בברלין  כשמו כן הוא: הסיור המרכז לכם את החוויה הברלינאית הבסיסית והמרכזית. בסיור זה נכיר את את האטרקציות המרכזיות ביותר ברלין והוא מתאים במיוחד לאלו שזמנם קצר או שזהו הביקור הראשון שלהם בעיר.אם עליכם להסתפק בסיור אחד בלבד - אין ספק שסיור החובה בברלין הוא הטיול שעליכם לבחור.
הסיור מקיף את נקודות הציון החשובות בעיר כמו שער ברנדנבורג, כיכר אלכסנדרפלאץ, הרייכסטאג ורבות נוספות - וכל זאת עם תכניו המרתקים והמקוריים של אייל נחשון. לפרטים נוספים לחצו כאן
לפרטים נוספים לחצו כאן
הסיור לפוטסדאם ווילה ואנזה
הסיור היהודי המורחב
הסיור פוטסדאם ווילה ואנזה  הנקרא גם "הסיור המלכותי" הוא סיור מחוץ לברלין אל העיר פוטסדאם שהיא גם בירת מדינת ברנדנבורג. העיר המפוארת, המלאה בארמונות וגנים מלכותיים מציעה  גם איים של שקט ושלווה.
במהלך הסיור בפוטסדאם נבקר גם בוילה ואנזה -  בה החליטו ב-20 לינואר 1942 נציגי המשטר הנאצי על יישומו של הפתרון הסופי.

הסיור היהודי המורחב בברלין הוא הסיור המושלם לאלו הרוצים ולהעמיק בהיסטוריה היהודית בברלין בפרט ובגרמניה בכלל. בסיור הזה, המורחב יותר מהסיור ׳בעקבות יהדות ברלין׳ נבקר גם בווילה ואנזה בה הוחלט על יישום ה'פתרון הסופי' או לחלופין נבקר בבית הקברות היהודי הגדול ביותר באירופה המכיל כ- 115,000 קברים ואחוזות קבר של האליטה היהודית בברלין בוויסנזה.

לפרטים נוספים לחצו כאן
לפרטים נוספים לחצו כאן
הסיור הכפול בברלין
הסיור לברלין הקומוניסטית
הסיור הכפול בברלין הוא סיור המאחד שני סיורים באחד: את ׳סיור החובה׳ בברלין, בו כלולות האטרקציות ונקודות הציון החשובות ביותר של ברלין ויחד עם ה׳סיור בעקבות יהדות ברלין׳ העוקב אחר ההיסטוריה היהודית בברלין לאורך מאות השנים האחרונות. הסיור הכפול מומלץ למי שמעוניין לתפוס ׳שתי ציפורים במכה אחת׳. 
הסיור לברלין הקומוניסטית הוא סיור מרתק העוקב אחר ברלין בתקופת המלחמה הקרה, בה נבנתה חומת ברלין אשר חילקה את ברלין למזרח ולמערב. בסיור נלמד על החיים בברלין מעבר למסך הברזל הקומוניסטי וכן כיצד סיכנו אנשים מהמזרח את חייהם כדי לחצות את החומה,על מנת לברוח מהדיקטטורה הקומוניסטית האכזרית אשר דיכאה את תושבי מזרח ברלין.
לפרטים נוספים לחצו כאן
לפרטים נוספים לחצו כאן
סיור תפור אישית
הסיור לדרזדן ושמורת הבסטאי
יש לכם תחומי עניין מיוחדים?
הרשו לי להציע לכם סיור התפור אישית לפי מידותיכם ותחומי העניין שלכם. איתי תוכלו לתכנן סיור לא שגרתי בשלל נושאים מעוררים את סקרנותיכם. ספרו לי מה מעניין אתכם ואוכל להציע לכם תכנים מורחבים בנושאים מגוונים ולהפוך את הסיור הפרטי לחוויה אישית שכולה שלכם. מומלץ מאד למי שכבר ביקר וחווה את ברלין אך רוצה לגלות עוד ועוד ועוד...


הסיור לדרזדן ולשמורת הבסטאי הוא סיור ׳אקסטרה׳ מחוץ לעיר ברלין. בסיור זה  נגיע לעיר דרזדן, עיר הבירה המפוארת של מדינת סקסוניה. העיר משופעת במוזיאונים, בכנסיות ובמרכז העיר ההיסטורי שלה. הסיור בעיר, הנחשבת ל"פירנצה על נהר האלבה" מומלץ במיוחד למי שאוהב אמנות ותרבות. בסיום הטיול נקנח גם בשמורת טבע מדהימה ביופיה - הבסטאי.

לפרטים נוספים לחצו כאן
לפרטים נוספים לחצו כאן
הצטרפו לעוד מטיילים רבים שכבר טיילו איתי!