אודות אייל נחשון מדריך טיולים בברלין
דף הבית > אודות אייל נחשון מדריך טיולים בברלין
לאחר שנים רבות בהן חייתי בניו יורק, אמסטרדם והמזרח הרחוק, החלטתי להשתקע בעיר האהובה עלי מזה שנים - ברלין.

נולדתי לפני 48 שנים בתל אביב, וכבר מגיל צעיר התעניינתי רבות בהיסטוריה ובתרבות הגרמנית. שלושת תחומי העניין העיקריים שלי עד היום הם היסטוריה, צילום ומפגש עם אנשים.

אני גר בברלין כבר כ- 6 שנים. בזמן הזה הספקתי כבר לחרוש אותה ואת סביבותיה, להכיר ולחוות את החיים המקומיים, את האנשים, את ההיסטוריה הלא פשוטה שעומדת מאחורי העיר הזו, שידעה כל כך הרבה תהפוכות ושינויים לאורך ההיסטוריה - מלחמה ושלום, תרבות פורצת דרך אך גם דם והרס, את חלוקתה של העיר לשניים, הריסתה ובנייתה מחדש.

אחד הדברים הגורמים לי הנראה והתלבהות רבה הוא לחלוק את הידע שצברתי על העיר וסביבותיה במהלך השנים. ומה יותר מרתק מלחלוק את הידע עם יום יום עם טיילים סקרנים בעברית?

לכן ישבתי ובניתי מספר תכניות ל סיורים בברלין בעברית המחולקים לפי נושאים, תחומי עניין ומיקום גאוגרפי של האטרקציות החשובות והמעניינות בעיר. מעבר לאטרקציות המפורסמות ביותר כגון בניין הרייכסטאג, שער ברנדנבורג ואי המוזיאונים אותם תוכלו למצוא בטיול שלי הסיור החובה בברלין
הנני מתמחה גם באטרקציות ה׳שקטות׳ יותר של ברלין אותן אשמח לחלוק עימכם. עניין נוסף אשר מעוררת בנו העיר כיהודים וכישראלים הוא הסיפור היהודי של ברלין, אשר מעבר להיותו מרתק מהבחינה ההיסטורית, גם הרגש אינו חסין להשפעותיו.

למרות שברלין היא עיר ענקית והכרה מעמיקה עימה יכולה לקחת  שנים מומלץ גם לצאת קצת מהעיר ולכן בניתי במיוחד טיולים יומיים גם מחוץ לברלין, לכל מי שרוצה קצת "לברוח" מהרעש וההמולה של העיר.  הסיור לפוטסדאם ולווילה ואנזה
הוא דוגמא טובה לכך. 

אם אתם אוהבים אמנות, תרבות, מוזיאונים, גלריות, אבל מצד שני גם קניות, ארמונות וכנסיות, אני בטוח שתהנו מאוד מהדרכתי בטיול המיוחד שבניתי לכם במסגרת הטיול לדרזדן ולשמורת הבסטאי.

אתם מוזמנים לסייר איתי בברלין ולחוות את העיר בצורה מעמיקה, מהנה ונעימה.

כל הסיורים מועברים על ידי באופן אישי.
נקודת היציאה לטיול הוא מהמלון בו אתם לנים.

אודות אייל נחשון מדריך טיולים בברלין

כתבת המלצה במגזין ״המקומי״